Shes kamionin mercedes i tipit 16/25 , qmimi i lir

Shitet nga: Naim 15 Shk 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet mercedesi i cili shihet ne foto, kamioni eshte ne gjendje perfekte teknike, por gjithashtu eshte edhe shum i fuqishem.
eshte i qlajmruar, denim nuk ka.
kamioni gjindet ne podujeve
eshte i tipit 16/25
qmimi 6500 euro i negociushem.
presim blers serioz
numri kontaktues 044/374-918
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim