Shes vetrobran per kamion man qmimi i volitshem

Shitet nga: lavdim 16 Mar 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes vetrobran per kamion man qmimi i volitshem na kontaktoni edhe ne viber +044 417 426
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim