Shiten fellnet me goma

Shitet nga: Mercedes 22 Gsh 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Fellne me goma si t reja jan shum t ruajtura me qmim shum t volitshum por ma shum knt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim