Shiten kompresorat

Shitet nga: Altin 19 Dhj 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shiten keta kompresora . Gjenden ne Gjermani.
+4915226053281 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim