Shitet 049203423

Shitet nga: samir 13 Tet 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kamion Scania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim