Shitet Sprinter 208D

Shitet nga: ... 08 Tet 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Sprinteri 208D viti i prodhimit 1999 i regjistruar Rks. Mundesi ndrrimi.. Ju Mirpresim.!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim