Shitet makina per shtrimin e rrugeve

Shitet nga: Altin 19 Dhj 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Makina gjendet ne Gjermani . Numri i telefonit ka edhe viber : +4915226053281 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim