Sofer per kok kamionit

Shitet nga: kushtrim kameri 29 Dhj 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   1 200 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet sofra per kok kamionit
Ne gjendje te rregullt.
Qmimi 200€
Tel.044 317864
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim