Sprinter 311 cdi 2003

Shitet nga: Ardian 01 Sht 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes sprinter Maxi ne gjendje shum te mir teknike i sapo ardhur nga zvicra ,Automatik censor ,central gomat e reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim