Te gjitha llojet e MAKINAV

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Muja Osmani 11 Shk 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Firma MUJA OSMANI me qendrim ne München Germani ju ofrojm te gjitha llojet;
KAMIJONA,te gjitha kategorive,
BAGERA me zingjir, goma
MINIBAGERA
LUGNGARKUS
VALAKA
TRAKTORA
KOMBAJA...,,,xx gjitha mjetet bujqsore,
KOMBIBUSA
VETURA...,,etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim