Tga 18 440

Shitet nga: Bujar 27 Nën 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes man tga 18 440 ne gjendje shum te mir teknike viti 2007 e posa regjistruar goma te reja automatik rotajder frigorifer fullnekstra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim