U shit flm merrjep

Shitet nga: ardian 30 Dhj 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
u shit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim