VW T4

Shitet nga: zahir 13 Sht 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes t4 2.4 dizell me dugan 045 484 310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim