Valak

Shitet nga: Arton 06 Gsh 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
valak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim