Valaka

Shitet nga: Arton 11 Tet 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Valak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim