Wolsfagen

Shitet nga: Fatmir 14 Tet 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamioneten VW T4 2.4 dizel ne gjendje shum te mir teknike dhe mekanike.Posedon timon hidraulik rexgistrim deri me 10-07-2016 ngjyr e bardh perkthim I menjehershem per me shum info tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim