shes autolarjet

Shitet nga: blerim 14 Nën 07:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes autolarjet wap me uje te nxeht dhe karsher me uje te ftoht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim