shes iveko 98 dizell

Shitet nga: fatos 29 Dhj 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes ivekon ngjendje shum tmir pune posedon te gjitha paisjet per bartjen e veturav me mundsi ngarkimi deri ne 7.5 ton .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim