shes kamionin 16 26

Shitet nga: ar 01 Mar 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin 16 26 fort ne gjendje te mir ka goma te reja me ibibin me menjaq me c per ma shum na kontaktoni edhe ne viber ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim