shes pomp kiperi elektrike 12 vollt

Shitet nga: xhevati 26 Dhj 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shutet pompa per kamioneta deri ne 2 kubik ose montim ndonji krani ne kamioneta eshte ne rregull eshte hjek nga iveco
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim