shesss bicikletee e sa po ardhur nga zvicrra

Shitet nga: lavdim 08 Gsh 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shesss bicikletee e sa po ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim