skip ndrrim i mundshum

Shitet nga: ahmet 30 Dhj 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes ose ndrroj skip masy fergusan ne gjendje te regullt si dhe boj ndrrim me ndonje vetur si bmw 530 golf 5 ose me sprinter te modelit te ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim