skip ndrim i mundshum

Shitet nga: ahmet 30 Dhj 01:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes skip masi fergusan ne gjendje te regullt skipi osht ne gjendje te mir boj ndrrim me
rengj rover Q7 x5 modelit te ri 2008 emell te modelit te ri audi mundeni te shkruni ni viber 045692697 blers serijoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim