te fatmiri

Shitet nga: fatmir 30 Sht 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shesim pjes te kamionave dhe kamiona komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim