u shit flm MERRJEP ..rimrkio per veture xhip...

Shitet nga: Valon 04 Mar 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   320 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet rimorkio e re e sapo punuar shum e mire,e lehte,e forte...
rimorkio ka keto karakteristika:
>ka kuken dorezen origjinale
>ka zingjiret per siguri qe vendosen ne kuk te vetures
>ka frenin e dores i cili frenon shum mire
>ka rroten perpara qe leviz 360 shkalle dhe poshte lart
>ka amortizera
>ka federra
>ka gumicat,jasteket e federave dhe amortizerave
>ka ballashtanken
>ka goma te mira 15 dhe bandash shum te mire
>ka sinjalizim
>ka instalimin e rrymes
>ka vega originale per kanata
>ka zingjiret per kanat me lan hapur sadush dhe ne menyre te lehte
>e ngjyrosur me minium baze,ngjyre,me sadolin per dru plus e llakirat etj...
>ka konstrukt te forte..
per me shum shih fotot..
eshte punuar per qefi dhe eshte per merakli..
qmimi i diskutueshem..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim