valak

Shitet nga: Arton 11 Gsh 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Valak. 8 ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim