volswagen

Shitet nga: Bajram Islami 20 Jan 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi eshte ne gjendje shum te mir eshte i ardhur nga zvicre ska sen qe i mungon me ni fjal eshte tip top.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim