Autobus MAN 202

Shitet nga: Halil osmani ( dushkolli ) 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina udhëtimi
Ne shitje Autobusi MAN 202 , 162 kave 220 pees , I po sa ardhun nga gjermanija me dogan te paguar , autobusi posedon 37 ulse dhe 67 vende per qendrim ne kamb, Me klim , nxemje verbasni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim