Motorr i Kamionit

Shitet nga: Motorr Dje 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Besianë
Shes motorr tip SAURER 5D 6 cilindra ne gjendje te rregullt , eshte komplet me garancion i ardhur prej Zvicres. Si dhe menjaqin, reduktorat dhe shume pjese te tjera.
Qmimi 1000 euro.
Tel 044 856 770
049 552 662
viber +377 44 297 997
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim