Grajfer per zall dhe gur

Shitet nga: fisnik 12 Shk 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Pjesët rezerve
ne gjendje te mir me rotacion
tel 044164697
049899442
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim