Motor per MAN 8-163

Shitet nga: Halil osmani - dushkolli 02 Shk 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Pjesët rezerve
Shitet motorri i manit 8-163 i po sa ardhur nga gjermanija .Te interesuarit munden te kontaktojn ne numer te telefonit 044/169-794 ... Si dhe disa te tjera makin per nitevatjen e gurtneve te kamijonave , anllasera te kamijonave si dhe kemi te massey fergusonit , boshpump te emaenit 6 cilinder
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim