Shfajs aparat

Shitet nga: Burim 22 Gsh 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Pjesët rezerve
Shes shfajs aparat 420 AH ne gjendje ekstra te mir me pak or pune i sapo ardhur. Ka pesh per afersisht 200 kg dhe shkrin elektroden 6 mm pa problem. Eshte tre fazor. Me mundesi prove, qmimi 700€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim