Rimorkio

Shitet nga: Besnik 18 Shk 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Rimorkio per terheqje sherben per bartjen e kabllove te ndryshme deri ne 7 ton si dhe bene rrotullimin ne nje vend, ngritje hidraulike te peshes.
Eshte ne gjendje te mir teknike.
kontakt: 044 548 628 ose 049 858 728
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim