Shes kamionet turbo dizell iveco dally 49 12

Shitet nga: xhevati jashari 19 Mar 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Besianë
shes kaminet iveco daly kiper 49 12 viti 03 1999 e ardhur nga xvicra e doganuar dhe rexhistruar nji vit rexhistrim ne kosove fare ska punue ka goma te reja inerkuller xhamat me rrym pasqyret me rrym shper diferencial kipatne tri anet kipa eshte me rrym me nji fjal ashte tip top ma te mir se xhen as ne xhermani as kun hiq veq lodhesh kush e ka kysmet ka me than flm njq 100 her ju mir presum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim