Deutz Fahr M922

Shitet nga: Muhamet 21 Mar 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina korrëse
Shitet Kombaja Deutz Fahr M922 ne gjendje te mire teknike , motorin e ka deutz me ajr , pun0on shum mir dhe eshte shum e rujtne per me shum tel 045 400 155 ose 049 707 797 EB
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim