Kombaj zmaj 135 -06 dhe -04

Shitet nga: Halil osmani - ( dushkolli ) Dje 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina korrëse
Ne shitje kombajat zmaj 135 viti i prodhimit 2006 dhe 2004, jan ne gjendje shum te mir te punes ,te interesuarit munden te kontaktojn ne Nr 044/169-794 ,komuna podujev fshati llaush ,shitet nga halil osmani dushkolli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim