Kombaja presat traktorat

Shitet nga: bedri 08 Mar 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina korrëse
shes 3 kombaja zmaj 133 bunker+thas , dy presa DEUTZ FAHR HD 400 HD 440, dhe dy traktora 539 , 549 per inf. lajmero nr e tel 044 350762 049 896269
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim