Kombajnë Claas me klimë

Shitet nga: Hilmi 27 Qer 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina korrëse
Shitet kombajna e prodhimit gjerman Claas.
Kombajna eshte ne gjendje te rregullt dhe pa defekte. Pren me 4 metra gjeresi.
Perparesi e saj eshte se bluan edhe kashte si dhe eshte e pajisur me klimatizim.
Çmimi sipas marreveshjes.
Te interesuarit le te kontaktojne ne nr. e telefonit 044-207-660
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim