Kombajnë Deutz-Fahr

Shitet nga: Hilmi 27 Qer 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina korrëse
Shitet kombajna me prodhim gjerman Deutz-Fahr e ruajtur mire, pa defekte dhe pren me 3 metra gjeresi. Kombajna eshte ne gjendje te rregullt.
Çmimi sipas marreveshjes.
Te interesuarit le te kontaktojne ne nr. e telefonit 044-207-660
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim