Kositse Bari

Shitet nga: Halil Osmani ( dushkolli ) 16 Shk 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina korrëse
Ne shitje kositse Bari,si dhe shperdarse te plehurave artificiale ne gjendje shum Te mir..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim