Makin per Sillazh

Shitet nga: Agim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina korrëse
Makin per sillazh dy rendesh, makina eshte e mire dhe e gatshme per pune

al
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim