Shesum kumbaj

Shitet nga: Ferat Xhaka 01 Sht 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina korrëse
Shesum 2 kumbaj Zmaj 133 e viti 1984 dhe tjetra Zmaj 133 e viti 1991 ne gjendje te rregullt teknike me servise te kryme koplet ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim