.Deutz Fahr 360

Shitet nga: Malsori 01 Qer 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina lidhëse
Shes makinen lidhese deutz fahr 360 e po sa ardhur nga zvicrra presa e ka servisin e bër dhe asgje nuk i mungon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim