Kosa Fella KM 187

Shitet nga: xxxxxxxxxxxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina lidhëse
Shitet Kosa Fella KM187 ne gjendje shum te mire dhe e gatshme per pune , kosa eshte shum e rujtne nuk nihet tu punu , per me shum 044 404 822

Qmimi sipas Marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim