Lidhsja (presa)

Shitet nga: bedri 14 Sht 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina lidhëse
shitet presa deutz fahr HD 440 ne gjendje te rregullt grebujen dhe bigen hidraulike me ulje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim