Pllugj

Shitet nga: Kujtim Aliu 10 Tet 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina lidhëse
Shiten pllugjit te po sa ardhun nga holanda pllugjit jan shum te mir dhe jan te gatshem per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim