Pllugjt shum te mire

Shitet nga: Bujku 05 Nën 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina lidhëse
RISI!Shiten Pllugjt te importuar nga Ch te provuar dhe te testuar per pune Qmimi i fundit i tyre eshte 750 euro mundsi ndrrimi me ndonje Mjet Bujqsor(mledhse bari)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim