Pllugu rrotullues i sapo ardhun nga Gjermania

Shitet nga: Erdin 12 Maj 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   1 000 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina lidhëse
Shitet pllugu i sapo ardhun nga Gjermania cmimi osht i arsyeshem dhe sipas marrveshjes pres blers serioz , plluguu osht me 6 umi rrotullues hidraulik . I diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim