Pres fahr 490

Shitet nga: nebih 22 Nën 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina lidhëse
shes presen ne gjendje shum te mire epo sa ardhur ne kosove veq prove eshte ne kosove .

klipat sherben per me hap dhe me mbyll presen. dhe grebujn me lshu eme ngrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim