Presa bujqësore

Shitet nga: Sabri 16 Mar 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina lidhëse
Presa është në gjendje të rregullt, e re dhe 3 vite e përdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim